Кабiнет 45
http://classroom45.net/

2017 - YEAR OF HISTORY, HERITAGE AND ARCHAEOLOGY OF SCOTLAND
http://classroom45.net/viewtopic.php?f=44&t=1042
Сторінка 1 із 1

Автор:  Донцова [ 06 вер 2017, 18:28 ]
Заголовок повідомлення:  2017 - YEAR OF HISTORY, HERITAGE AND ARCHAEOLOGY OF SCOTLAND

Декада циклової комісії 2017 - 2018 навчальний рік


Декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін буде проводитися Зображенняз 18.09 по 2.10. 2017 року. В цей період планується провести online конкурс присвяченний року культурно- історичної спадщини та археології Шотландії".


КОНКУРС


Зображення Online робота студентів Зображення19.09.2017 з 18.00 до 19.30 по наступним питанням:


1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)Зображення Увага! До Online роботи залучаються лише зареєстровані студенти (прізвище, ім'я, назва групи)Письмові відповіді необхідно відправити в розділ Зображення"Новых ЛС" на прізвище Донцова 19.09.2017 до 19.40.

Незареєстровані студенти можуть відправляти відповіді на адресу Зображення https://www.facebook.com/profile.php?id=100008650053072 (Facebook).Зображення


В 20.00 усі виконані та відправлені роботи будуть висвітлені у розділі "Творчі роботи студентів". Також будуть відправлені правильні відповіді на завдання. Кожний учасник може власноручь перевірити свої відповіді.2017 - YEAR OF HISTORY, HERITAGE AND ARCHAEOLOGY OF SCOTLAND


Зображення


In the Year of History, Heritage and Archaeology 2017, we celebrate the richness of Scotland's intriguing history, impressive cultural heritage and fascinating archaeology at exciting experiences and events.One can explore ancient sites that date from the Neolithic era, uncover the history of the Scottish clans and taste local delicacies that have been hand crafted in Scotland for hundreds of years.


ПРОЧИТАТЕ ПРО ІСТОРІЮ ШОТЛАНДІЇ ТА ПРИЙМІТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ "2017 рік - рік культурно- історичної спадщини та археології Шотландії" ( віртуальна подорож)

Зображення

Історія Шотландії


Зображення


Шотландія три століття боротьби за свободу

Що ми знаємо про Шотландію, окрім таких її стереотипних атрибутів, як шотландське віскі, волинка і кілт шотландських чоловіків? Так само, як більшість європейців знають про Україну лише в асоціації з Чорнобилем, варениками і борщем.
А чи знає хтось з цих самих пересічних і навіть непересічних європейців про багату і трагічну історію України? І чи знаємо щось ми, українці, про національні прагнення шотландців і про те, що вони вже 300 років як знаходяться в лоні Британської імперії?

В 2007 році виповнилося 300 років, як Шотландія пішла під англійську корону. Після голосування в Шотландському Парламенті за Союз (який часто називають Унією) Англії і Шотландії 16 січня 1707 р. був підписаний Акт проголошення цього Союзу. З утворенням Союзу формально завершилося протистояння Англії і Шотландії, що тривало декілька століть, і виникло знамените Об’єднане Королівство Великої Британії.

Англія і Шотландія стали єдиною країною зі спільними валютою, оподаткуванням, торгівлею, з однією верховною владою і прапором. Хрест Святого Георгія – покровителя Англії (прапор Англії) поєднався з хрестом святого Андрія – покровителя Шотландії (прапор Шотландії) – і вийшов прапор, відомий як "прапор старого союзу”. В 1801 році (після ще одного союзу – з Ірландією) до цього прапора приєднався діагональний хрест святого Патріка. В результаті отримали прапор Об’єднаного Королівства, який ми знаємо сьогодні.

Після чотирьох століть протистояння і війн з Англією Шотландія об’єдналася з Англією. Пам’ятаєте фільм "Хоробре серце” з Мелом Гібсоном? Його герой Вільям Воллес – національний герой для шотландців і непохитний борець за незалежність Шотландії, за що прийняв мученицьку смерть від англійців. Епічна поема 15 століття "Воллес” протягом всіх наступних століть була другою найбільш читаною книгою в Шотландії після Біблії. Проте для англійців Воллес – вбивця і злодій, оголошений англійськими літописцями "персоною поза законом” і які обвинувачували його в жорстокості та звірствах.Флодденська битва

Зображення Яків IV, король Шотландії

Для шотландців Флодден став повною катастрофою, в якій загинули багато визначних представників країни, включаючи 12 графів, 15 лордів, безліч вождів кланів, декілька абатів, архієпископів і сам король Шотландії Яків IV. Для англійців це була велика перемога, яка звела шотландську загрозу майже нанівець, хоча прикордонне протистояння продовжувалося ще три роки. Після битви шотландський трон успадкував Яків V. Він зайняв по відношенню до Англії ворожу позицію, хоча і доводився племінником її королю. Народ і церква Шотландії були готові підтримати свого юного короля у відновленні війни, але поразка біля Соулей Моссе в 1542 році звела Якова V в могилу .

У військовій історії Флодден називають прикладом «ще одного протистояння великого англійського лука і шотландського списа». Це була остання значна битва, в якій широко використовувався відомий англійський великий лук, і одна з перших, в якій артилерія зіграла вирішальну роль.

Зображення Flodden Memorial


Символіка та символи Шотландії Зображення

Прапор Шотландії являє собою синє полотнище з білим (у геральдиці срібним) косим (Андріївським) хрестом. Шотландський прапор є одним з древніших національних прапорів у світі, його поява, згідно легендам, відноситься до 832 року, коли король шотландців Ангус перед битвою з англо-саксами побачив у небі знамення у вигляді X-подібного хреста, на якому, було розп'ято Андрія Первозданного. Шотландці у битві здобули перемогу, а зображення білого хреста на небесно-блакитному полі стало одним з символів Шотландії.


Історичний герб Шотландії Зображення -
на золотому полі червоний, з синіми кігтями та язиком, геральдичний лев. Довкола нього подвійна червона смуга з ліліями.
Герб Шотландії був присутній на гербах всіх шотландських королів, поки, після Акту про союз 1707 року, не став частиною герба Великої Британії.


Орден Будяка

Зображення

Найдавніший і дуже достойний орден Будяка (The Most Ancient and Most Noble Order of the Thistle) - лицарський орден, пов'язаний з Шотландією.
Хоча його початкова дата заснування точно не відома, Яків VII (король Шотландії) (також відомий як король Англії Яків II) заснував сучасний орден в 1687. Орден складається з суверена і шістнадцяти Лицарів і Леді, а також деякої кількості «екстра» лицарів (членів британської королівської родини та іноземних монархів). Тільки сам Суверен дарує членство в ордені; йому або їй не радить уряд, як прийнято для більшості орденів.

Основна емблема ордену - будяк, національний символ Шотландії. Девіз ордена Nemo me impune lacessit (у перекладі з латині означає «Ніхто не зачепить мене безкарно»); цей же девіз стоїть на Королівському гербi і на деяких фунтових монетах. Покровитель ордена - святий Андрій.


Будяк

Зображення


Одним із найшанованіших символів Шотландії є будяк (чортополох).


Кілт

Зображення

Предмет чоловічого одягу, традиційний одяг Шотландії Кілт зазвичай це шматок тканини, що обернений навколо талії і закріплений за допомогою пряжок і ремінців; традиційно кілт носиться разом із спеціальною сумочкою для грошей та інших невеликих речей, яка називається спорран Кілт може бути «великим» або «малим». Історично великий кілт був достатньо довгим, щоб його можна було закинути на плече або в вкриться ним у погану погоду. Кілт виготовляється з шерстяної тканини з традиційним шотландським малюнком із кліток та полосок — тартаном (в Росії такий матеріал відомий як "шотландка"). Сьогодні більшість шотландців використовують кілт як частину офіційного або весільного костюму, в той же час, як повсякденно його носять досить мало людей.Коротко про історію Шотландії


Зображення

Спочатку території Шотландії були заселені племенами, що в основному займаюлися рибальством і полюванням. В ході століть вони змогли добре розвинути тваринництво і сільське господарство. Саме ці поселення на території Шотландії змогли створити організоване суспільство і зачатки культури. На сьогоднішній день під час археологічних розкопок на території Оркнейськіх островів нерідко вдається знайти предмети побуту і культури, такі як усипальні і частини архітектурних споруд. Впродовж всього VII століття територію сучасної Шотландії заселяли тільки племена, що постійно ворогували між собою. У першій половині IX століття шотландським племенам вдалося підкорити під своєю владою основну масу племен. 1297 рік залишив свій гучний слід в історії Шотландії перемогою сил Уолліса над англійськими завойовниками.

Проте через якийсь час його армія була розбита, а його передали до рук англійців і стратили. Через рік незалежність Шотландії отримала ще один сильний удар. Після цих подій Роберт Брюс коронував себе. За час свого владарювання він намагався неодноразово помірятись силами з англійцями, а після останньої з таких битв Брюсу довелося піти в тінь історії до 1314 року. Після повернення йому вдалося грунтовно розгромити сили англійців. Протягом подальших декількох століть англійська і французька кров дуже сильно просочила родовід шотландських королів.

В першій половині XVI століття саме це питання навколо спадкоємця шотландського престолу стояло дуже гостро. Це призвело до громадянської війни і постійних сварок між сім'ями спадкоємців. Мало хто із монархів, що правили в XVI і XVII століттях, помер своєю смертю. Крім цього серйозні реформації чекали релігію Шотландії. У 1707 році був підписаний акт, якому, хоч і насилу, але вдалося розформувати парламент Шотландії і при цьому зберегти церковні засади. Впродовж всього XVII століття йшла запекла боротьба, в якій сім'я Стюартів намагалася оволодіти шотландським троном. У 1745 році був виданий указ, який забороняв жителям носити клітчасті спідниці і грати на волинці. Ці зміни були викликані промисловою революцією і дуже сильно змінили стиль життя народу Шотландії. У південній частині країни промислова революція сприяла процвітанню міст і зростанню чисельності населення. Розвиток міст співпав з тим часом, коли в Шотландії почався інтелектуальний підйом. Люди почали витрачати свою енергію на отримання прибутку. Промислове зростання продовжувалося аж до початку Першої Світової Війни.Ласкаво просимо у ШотландіюЗображення Зображення

Шотландія - дика і нескорена країна, що тягнеться від південних і східних фермерських угідь до гористої місцевості і островів заходу, скелястого побережжя і його красивих пляжів, і що піднімається далі, до суворих гір, розділених тільки мерехтливими озерами і глибокими річками. Історія цієї стародавньої землі повна жорстоких подій, і як нагадування про них, коштують стародавні замки і зміцнення.

Не дивлячись на те, що країна входить до складу Великобританії, шотландці - незалежна і горда нація. У Шотландії власне законодавство, власний парламент і досить автономний розвиток економіки. Абердін є центром нафтовидобувної промисловості Північного моря, а в Едінбургу знаходиться найкрупніший банк Європи. Шотландія - батьківщина гольфу і віскі, культурна спадщина цієї країни виявляється в святкуваннях кланів, що відзначаються, і в поезії Роберта Бернса. З традиціями Шотландії краще всього знайомитися літом, коли проходить Едінбурзький міжнародний фестиваль мистецтв і багато менш значних ігор на високогірних плато країни. Рибалка, піші прогулянки, походи або ходіння під вітрилом - все це Шотландія пропонує ентузіастам активного способу життя.Конкурс "2017 рік - рік культурно- історичної спадщини та археології Шотландії" ( віртуальна подорож)

ЗАВДАННЯ ДО КОНКУРСУ


Зображення 1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ » (Отримати «Квиток » для подорожі Шотландією – означає правильно виконати завдання конкурсу. Учасники мають дати правильну відповідь. Кожна правильна відповідь – 1 бал.

Зображення

1. Scotland is part of Great Britain (Great Britain = England + ... + Scotland)

2. The United Kingdom (UK = GB + ... Ireland).

3. Scotland shares a land border to the south with ... (this border is not very far from the wall that was built in 122 AD during the rule of Hadrian (Roman emperor).

4. It is bounded by the North Sea on the east and the ... on the west.

5. Scotland has some 790 ... - 130 inhabited.

6. Most of these islands are very tiny, only 62 are more than 3 square miles! In the year 2000 the BBC made a TV programme called ... . It was filmed on a remote Scottish island. They put 36 men, women and children on the island and they had to work together to survive.

7. There are over 600 square miles of lochs in Scotland including the most famous one, ....

8. It has a population of just over five million people which is about 8.5 per cent of the whole UK population. Over 2 million of these live in Glasgow and Edinburgh, and almost half of Scotland's population live in the Central Belt, where both the largest city (Glasgow) and the capital city (... ) are located.

9. ... is the highest mountain in the British Isles, located in Scotland, United Kingdom.

10. Scotland's longest river , ... , flows for a distance of 190 km (120 miles).


Максимум балів - 10


Зображення 2. Кон к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА ») Прочитайте опис населенного пункта , дайте їх назви. Кожна правильна відповідь – 1 бал


1. Nicknames of this city include the Granite City, the Grey City and the Silver City with the Golden Sands.
2. The city where ships were built including Robert Falcon Scott's Antarctic research vessel, the RRS Discovery.
3. There’s a local legend that a Spanish gold ship from the Armada lies sunk in the harbor of ... .

Зображення

4. Sir Walter Scott called the town ‘the most beautiful’ in all of Scotland.

Зображення

5. Lying on the road between Edinburgh and Stirling, ... was a favorite haunt of the Stewart kings of the 15th and 16th centuries and a center of political intrigue and faction until the union of the crowns of England and Scotland in 1603.

Зображення

6. ... Abbey is the centerpiece of the town, built by the Cistercians in the 12th century and the burial site of many Kings of Scotland including the heart of Robert the Bruce.

Зображення

7. Recognised as the capital of Scotland since at least the 15th century, ... is home to the Scottish Parliament and the seat of the monarchy in Scotland.

8. There is a Innerpeffray Library, the oldest lending library in Scotland, opened in 1680 and still free to visit in this town.

Зображення

9. James V granted the town the status of royal burgh in 1541.

Зображення

10. ... is The largest town on the island the Isle of Skye famed for its natural beauty.


Зображення


Максимум балів - 10


Зображення 3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »). Подивіться відеоматеріал, пошукайте в Інтернеті та знайдіть відповіді на питання. Кожна правильна відповідь – 1 бал


Зображення https://youtu.be/uZpk_m19V2c

1. In 1263 (Battle of Largs) a .... saved Scotland from Vikings.

2. The Scottish __________ is called the “Saltire” and is a white “X” on a blue background.

3. What colour is the Scottish flag?
a) Blue with a white cross
b) White with a blue cross
c) Green with a white cross

4. What is a part of the traditional costume of a Scotsman worn by men in the Highlands?

5. What’s the name of the musical wind instrument that is from Scotland?
a) Wind pipes
b) Bagpipes
c) Scottish saxophone

6. The current royal coat of arms of the United Kingdom is supported by a ... for Scotland along with a lion for England.

Зображення

7. ... of Scone, Block of red sandstone used for the coronation of Scottish kings. Usually seen as a symbol of unity and Scottish independence.

Зображення

8. Who is the Patron Saint of Scotland? In 2006, the Scottish Parliament passed th Day Bank Holiis patron day (Scotland) Act 2007, designating the day an official bank holiday.

Зображення

9. Scottish tartan traditionally known as the Scottish national dress it is a woven textile pattern with differnet colours that signify particular Scottish ... .

Зображення

10. This castle is the symbol of Scottish government.

Зображення


Максимум балів - 10


Зображення 4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ») Прочитайте опис подій або міст, повязаних з цими подіями, дайте їх назви. Кожна правильна відповідь – 1 бал


1. What city is called Athens of the North?

2.Whom was Edinburgh named after?

Зображення

3.Scotland used to be an independent state. When did it lose its independence and become part of Great Britain?

a) 1507
b) 1707
c) 1907

4. Since what time is Edinburgh recognized as the capital of Scotland?

5. What is the Scottish law based on?

6. The three languages spoken in Scotland today.

7. Part of what country was Scotland 500 years ago?

8. What is the village of Gretna Green famous for?

Зображення

9. What is the ancient name of Scotland?

10. What was the ancient capital of Scotland?

Зображення


Максимум балів - 10Зображення 5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ») Прочитайте опис відомих людей, назвіть їх імена. Кожна правильна відповідь – 1 бал


1. Burns' Night (25th January) is an annual celebration of Scotland's national poet ... .

Зображення

2. Actor, best known as James Bond.

Зображення

3. Author - the creator of the detective Sherlock Holmes

Зображення

4. He was born in 1881. He discovered Penicillin and received the Nobel Prize in 1944.


Зображення

5. The King ... was born in 1274. He defeated the British Army in 1314 at the battle of Bannockburn and freed Scotland. Robert the Bruce

Зображення

6. She was born in 1542. Queen of Scots from 1561 to 1567, she was executed by order of her cousin the Queen of England.

Зображення

7. He was born in 1850. He is an author, best known for 'Treasure Island' and 'The strange case of Dr Jekyll and Mr Hyde'.

Зображення

8. This famous writer received his title and baronetcy from King George IV in the spring of 1820. We know him as the author of "Ivanhoe".

Зображення

9. Inventor of the telephone.

Зображення

10. The famous Mathematician and Physicist was born in 1831. Important electro-magnetism equations were named after him.

Зображення


Максимум балів - 10


Зображення За всі конкурси максимум балів - 50
ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ВІДПОВІДЕЙ НА КОНКУРС.Зображення

Відповіді на вікторину.

1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.Зображення


Відповіді на конкурс

Зображення

Відповіді на вікторину.


Зображення 1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

1. Wales
2. Northern
3. England
4. Atlantic ocean
5. islands
6. Castaway
7. Loch Ness
8. Edinburgh
9. Ben Nevis
10. the River Tay

Зображення 2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

1. Aberdeen
2. Dundee
3. Tobermory
4. Kelso
5. Linlithgow
6. Melrose
7. Edinburgh
8. Crieff
9. Pittenweem
10. Portree

Зображення 3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)

1. thistle
2. flag
3. a) Blue with a white cross
4. kilt
5. b) Bagpipes
6. unicorn
7. stone
8. St. Andrew
9. clans
10. Edinburgh

Зображення 4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

1. Edinburgh
2. after Edwin, a 7th century king of Northumbria
3. b) 1707
4. since the 15th century
5. on Roman law
6. English, Scots and Gaelic
7. Norway
8. Many young couples who cannot get married in England because they are under age go to Gretna Green. The practice STARTED in the year 1774.
9. Caledonia
10. PerthЗображення 5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)

1. Robert Burns
2. Sean Connery
3. Arthur Conan Doyle
4. Sir Alexander Fleming
5. Robert the Bruce
6. Mary I Stuart
7. Robert Louis Stevenson
8. Sir Walter Scott
9. Alexander Graham Bell
10. James Clerk MaxwellВІДПОВІДІ СТУДЕНТІВ

Зображення 1. Бондаренко Денис

От: Бондаренко Денис
Отправлено: Сегодня, 18:16
Кому: Донцова
Сообщение

1. Scotland is part of Great Britain (Great Britain = England + Wales + Scotland)

2. The United Kingdom (UK = GB + Northern Ireland).

3. Scotland shares a land border to the south with England (this border is not very far from the wall that was built in 122 AD during the rule of Hadrian (Roman emperor).

4. It is bounded by the North Sea on the east and the ... on the west.

5. Scotland has some 790 islands - 130 inhabited.

6. Most of these islands are very tiny, only 62 are more than 3 square miles! In the year 2000 the BBC made a TV programme called Castaway . It was filmed on a remote Scottish island. They put 36 men, women and children on the island and they had to work together to survive.

7. There are over 600 square miles of lochs in Scotland including the most famous one, Loch Ness.

8. It has a population of just over five million people which is about 8.5 per cent of the whole UK population. Over 2 million of these live in Glasgow and Edinburgh, and almost half of Scotland's population live in the Central Belt, where both the largest city (Glasgow) and the capital city (Edinburgh) are located.

9. Snowdon is the highest mountain in the British Isles, located in Scotland, United Kingdom.

10. Scotland's longest river , Tay, flows for a distance of 190 km (120 miles).
2 конкурс
1-Aberdeen
2-Antarctic
3-Spanish
4-Romanesque
5-Linlithgow
6-Melrose
7-Edinburgh
8-Glenturret Distillery
9-Pittenweem
10-Portree

3 конкурс
1. In 1263 (Battle of Largs) a thistle saved Scotland from Vikings.

2. The Scottish flag is called the “Saltire” and is a white “X” on a blue background.

3. What colour is the Scottish flag?
a) Blue with a white cross
4. kilt
5. What’s the name of the musical wind instrument that is from Scotland?
b) Bagpipes


6. The current royal coat of arms of the United Kingdom is supported by a Royal Arms for Scotland along with a lion for England.
7. Stone of Scone, Block of red sandstone used for the coronation of Scottish kings. Usually seen as a symbol of unity and Scottish independence.8 Saint Andrew


9. Scottish tartan traditionally known as the Scottish national dress it is a woven textile pattern with differnet colours that signify particular Scottish clan, as featured on a kilt.


10 Haunted Castles

4 конкурс

1- Edinburgh
2-William Brodie
3-c-1907
4-1601
5- Scots law is the legal system of Scotland. It is a hybrid or mixed legal system containing civil law and common law elements, that traces its roots to a number of different historical sources
6-английский, англо-шотландский или скотс, а также шотландский гэльский
7-Norwya
8-As Gretna Green was the first settlement on the other side of the border on the road from London to Scotland, she for two centuries has become a popular place where lovers of minors could be married in the bypass of the English law.
9-Caledonia
10-Edinburgh

5 конкурс
1-Robert Burns
2-James David Graham Niven
3-Sir Arthur Conan Doyle.
4-Alexander Fleming
5-Robert the Bruce
6-Mary Queen
7-Robert Louis Stevenson
8-Walter Scott
9-Alexander Graham Bell
10-James Clerk Maxwell


Зображення 2 Чигина Христина

Христина Чигина
Отправлено: Сегодня, 18:25
Кому: Донцова
Сообщение

1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

1. Wales and Northern Ireland
2. The United Kingdom of Great Britain
3. with England
4. from Solwei-Firth
5. thousand
6. BBC Sport
7. Loch Ness
8. Edinburgh
9. British islands
10. Tey

2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

1. Aberdeen
2. Terra Nova
3. Invincible armada
4. Waverley
5. Medieval skyscraper
6. Dunfermline
7. Wall of Hadrian
8. Carnegie libraries
9.___
10. Highlands and the Isle of Skye


3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)

1. The Battle of Largs
2. Flag
3. a) Blue with a white cross
4. small kilt - a men's skirt with large folds at the back, made of wool plaid fabric - tartan.
5. b) Bagpipes
6. Two horses
7. The stone of Destiny
8. Saint Andrew
9. ____
10. Edinburgh castle


4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)1. Edinburgh
2. Edinburgh University of Napier
3. b) 1707
4. since 1437
5. English law
6. standard English, Anglo-Scots or Scotts, as well as Scottish Scottish Gaelic
7. The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
8. American
9. BRITANNIA
10. Edinburgh5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)


1. Robert Burns
2. Roger Moore
3. Arthur Conan Doyle
4. Fleming Alexander
5. McKenzie
6. Mary Stuart
7. Robert Lewis Stevenson
8. Walter Scott
9. Antonio Meucci
10. Maxwell James ClerkЗображення 3 Пожар Іван


Тема сообщения: 2017 - YEAR OF HISTORY, HERITAGE AND ARCHAEOLOGY OF SCOTLAND
От: Пожар Іван
Отправлено: Сегодня, 18:31
Кому: Донцова
Сообщение

1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ » (Отримати «Квиток » для подорожі Шотландією – означає правильно виконати завдання конкурсу. Учасники мають дати правильну відповідь. Кожна правильна відповідь – 1 бал.


1 Ирландия
2
3
4 Атлантический океан
5 Островов
6
7 Лох-Несс
8 Глазго
9 Бен-Невис
10 Тей

2. Кон к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА ») Прочитайте опис населенного пункта , дайте їх назви. Кожна правильна відповідь – 1 бал

1 Абердин
2 Данди
3 Картахены
4 Эдинбург
6 Вестминстерское аббатство
7 Замок Балморал
8Aberdeen , Национальная библиотека Шотландии

10 Портри

3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »). Подивіться відеоматеріал, пошукайте в Інтернеті та знайдіть відповіді на питання. Кожна правильна відповідь – 1 бал

1 Хоконом IV
2 флагом
3 А) Синий с белым крестом
4 Килт
5 Б) Волынки
6
7 Скунский камень
8
9
10 Эдинбургский замок

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ») Прочитайте опис подій або міст, повязаних з цими подіями, дайте їх назви. Кожна правильна відповідь – 1 бал

1Эдинбург
2 Св. Маргариты Шотландской
3 Б) Шотландия была независимым государством с 843 по 1707 год.
4
5
6
7 Норвегия
8 В деревню Гретна Грин в Шотландии бежали влюбленные, которым не разрешали пожениться и прославилась как место тайных бракосочетаний англичанЗображення 4 Гармаш Софія

София Гармаш
Отправлено: Сегодня, 18:48
Кому: Донцова
Сообщение

Відповіді на вікторину.

1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

1. Wales
2. England, Wales, Scotland, and Northern Ireland.
3. England
4. UK
5. islands
6. Castaway
7. LochNess
8. Edinburgh
9. Ben Nevis
10. The River Tay


2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

1. Aberdeen
2. Dundee
3. Tobermory on the Isle of Mull
4. Kelso
5. Linlithgow
6. Melrose
7. Edinburgh
8. the hamlet of Innerpeffray
9. Pittenweem
10. Portree


3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)


1.
2. The national flag of Scotland is the Cross of St. Andrew, a white diagonal (X-shaped) cross on a blue background. By having its own."
3. a
4. kilt
5. b
6. the Acts of Union 1707
7. Stone
8. St. Andrew's Day,
9. region
10. Edinburgh Castle

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

1. Edinburgh
2. Edwin, a king of ancient Northumbria
3. b
4. the 15th century
5. Scottish law is based on various sources; Scottish common law, Roman Law, laws of the United Kingdom, and European Union law.
6. English Scottish Gaelic and English-Scottish (scots).
7. Norway
8. Famous Blacksmiths Shop.
9. Caledonia
10. Stirling5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)


1. Robert Burns
2. Sir Roger Moore
3. Conan Doyle
4. Alexander Fleming
5. Robert Bruce's
6. Mary Queen
7. Robert Louis Stevenson
8. Walter Scott
9. Edison
10. Faradey
Зображення 5 Очан Артем ЗображенняТеперь вы общаетесь и в Messenger.
19:05

1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

1. Wales
2.Nothern
3. England
4. Irish sea
5. Islands
6. Castaway
7. lochNess
8. Edinburgh
9.Ben-nevis
10. Tay


2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

1. Aberdeen
2. Dundee
3.
4. Kelso
5. Linlithgow
6. Melrose
7.Edinburgh
8. Innerpeffray
9. Royal Burgh
10.Isle


3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)


1. weather
2. flag
3. a
4. Highland dress
5.Bagpipes
6.English Lion
7.Stone
8.Saint Andrew's Day
9. Tartan
10. Edinburgh Castle

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

1.Edinburgh
2.
3.b
4.15th century
5.Glanvill's English law
6.English Scots Scottish Gaelic
7. Norway
8.famous for runaway weddings
9. Scotia
10. Perth


5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)


1. Robert Burns
2. Sean Connery
3. Sir Arthur Conan Doyle
4.Alexander Fleming
5. Robert Bruce
6. Mary, Queen of Scots
7. Robert Louis Stevenson
8. Sir Walter Scott
9. Alexander Graham Bell
10. James Clerk MaxwellЗображення 6 Волкова (Михайловська) Катерина та Михайловська Анна

Теперь вы общаетесь и в Messenger.
19:37


5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)


1.Robert Burns
2. sean connery
3. artur conan dayle
4. alexandr fleming
5. robert 1
6. maria stuart
7. robert lewis stevenson
8. walter scott
9. alexander graham bell
10. james clerk maxwell
4 Історичні події
1 edingburgh
3. b)
4 1437
5 law on prostitution in publish places in 2007
6 scotlish welsh gealic
7 england
8 ar village in the south of scotland
9 alba
10 edinburbh
3 Символи Шотландії
1
2flag
2/a)
3.A
4.Kilt
5.B
6.All the Scottish kings
7the stone
2.Місти та містечка
1.Aibedeen
2.Antractica
3.Drowned
4
5
6Scotland
7.Edinburht
3.Символи Шотландії.
8.St.Andrews Day
10.Edinburgh Castle
4Істиричні події
2.David 1

Зображення 7 Дерезина Юлія Зображення

19:39

1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

1. Scotland
2.
3. Iceland
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)


1.
2.
3. a
4. Skirt to the knees
5. b
6.
7. yellow-red
8. St.Andrew
9.
10. Edinburgh Castle

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

1. Edinburgh
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


Зображення 8 Шевченко Антоній

Теперь вы общаетесь и в Messenger.
19:27


Конкурс "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »

1. Walеs
2. Northern
3. England
4. AtlanticOcean
5. islands
6. pukka tukka
7. Loch Ness
8. Edinburgh
9.Ben Nevis
10. Tey


2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)

1. Aberdeen
2. Terra Nova
3. Korsarov
4.
5. Stirling
6. Dunfermline
7. Edinburgh
8. National Library of Scotland
9. Burntisland
10.Ocho Rios


3. Конкурс "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)


1. the Scottish troops
2. church
3. а
4. Male with large folds behind the skirt to the knees, sewn from wool plaid fabric - tartan.
5. b
6. Scottish version
7.Flag of Scotland
8. St. Andrew
9. Royal Stewart
10. Pelischor Castle

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

1. Edinburgh
2. OppidumEden.
3. b
4. 1437
5.
6. Welsh and GaelicEnglish
7. Kingdom of Great Britain
8. Gretna
9. Britannia
10. Skunk


5. Конкурс "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІЛЮДИ»)


1.Robert Burns
2. James Bond.
3. Arthur Conan Doyle
4. Fleming, Alexander
5. Robert I Bruce
6. Mary Stuart
7. Robert Lewis Stevenson
8. Walter Scott.
9. Bell, Alexander Graham
10. Faraday, MichaelЗображення 9 Сироткіна Олександра Зображення

Вы друзья на Facebook
19:35Теперь вы общаетесь и в Messenger.

Конкурс "2017 рік - рік культурно- історичноїспадщини та археологіїШотландії" ( віртуальнаподорож)
Відповіді на вікторину.
1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »
1. Wales
2. Northern Ireland
3. England
4. Atlantic Ocean
5. islands
6. Castaway
7. Loch Ness
8. Glasgow
9. Ben Nevis
10.the River Tay
2. К о н к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА »)
1. Aberdeen
2. Britain
3. Plymouth Harbour
4. Kelso
5. Linlithgow
6. Melrose
7. Edinburgh
8. Crieff
9. Pittenweem
10.Portree
3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »)
1. thistle
2. flag
3. a) Blue with a white cross
4. glengarry, Belt and buckle, sporran, kilt, kilt hose, ghillie brogues
5. b
6. English Lion
7. Stone
8.. St. Andrew's
9.
10.StirlingCastle
4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ»)

1. Edinburgh
2.
3. b
4. 1437
5. Scottish law: The legal practices and institutions of Scotland.
6. English
7.
8. Gretna Green is a village in the south of Scotland famous for runaway weddings.
9. Britannia
10. Edinburgh


5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ»)


1. Robert Burns
2. Roger Moore
3. Arthur Conan Doyle
4. Sir Alexander Fleming
5. Edward Bruce
6. Mary Queen of Scots
7. Robert Louis Stevenson
8. Sir Walter Scott
9. Alexander Graham Bell
10. James Clerk Maxwell
Зображення 10 Москалюк Володимир


Вова 19:33
1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ »
1. Nothern Irland and Wales
2.Nothern
3 The border with England
4 Celtic sea
2. Кон к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА ») Прочитайте опис населенного пункта , дайте їх назви. Кожна правильна відповідь – 1 бал
1 АбердинЗображення 11 Парфіров Руслан

Руслан
сегодня в 19:08
1.Yes
2.No
Руслан
Руслан
сегодня в 19:14
3.Scotland is a very small country. It is 274 miles (441 kilometres) long. The coastline is so jagged that it adds up to 2000 miles (3218 kilometres). At its widest point it is 154 miles (248 kilometres). At its narrowest it is only 25 miles (40 kilometres).

Руслан


сегодня в 19:28
7.U Shotlandiyi znakhodytʹsya bilʹshe 600 kvadratnykh mylʹ prisnovodnykh ozer, u tomu chysli, znamenyte Lokh-Ness.
9.The highest peak on the British Isles is 4406 feet (1343 meters). I
10.The river Tweed and the Cheviot Hills form Scotland’s southern border with England.Зображення 12 Стоматов Юрій

1.Конкурс 1) Уэльс и Северная Ирландия

3) Англия

4) Ирланским морем

7) Лох-Несс

9) Ben Nevis 10) Тей

2 Конкурс

4) эдинбург

3 Конкурс

3)а

5)б

6) единороги

7) Скунский камень 8) Святой Андрей 10) Эдинбургский замок

4конкурс 1Эдинбург

2Din Eidyn

3 б

4) с 1437

6) три языка: стандартный английский, англо-шотландский или скотс, а также шотландский гэльский.

7) ВеликобританииЗображення 13 Подолянюк Іван


Иван 19:34


1. К о н к у р с "GEOGRAPHICAL POSITION"« ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ » (Отримати «Квиток » для подорожі Шотландією – означає правильно виконати завдання конкурсу. Учасники мають дати правильну відповідь. Кожна правильна відповідь – 1 бал.

1 Ирландия

2

3

4 Атлантический океан

5 Островов

6

7 Лох-Несс

8 Глазго

9 Бен-Невис

10 Тей

2. Кон к у р с "CITIES AND TOWNS " (« МІСТА ТА МІСТЕЧКА ») Прочитайте опис населенного пункта , дайте їх назви. Кожна правильна відповідь – 1 бал

1 Абердин

2 Данди

3 Картахены

4 Эдинбург

5Линлитгоу

6 Вестминстерское аббатство

7 Замок Балморал 8Aberdeen , Национальная библиотека Шотландии

9Глазго

10 Портри

3. Кон к у р с "SCOTTISH SYMBOLS " (« CИМВОЛИ ШОТЛАНДІЇ »). Подивіться відеоматеріал, пошукайте в Інтернеті та знайдіть відповіді на питання. Кожна правильна відповідь – 1 бал

1 Хоконом IV

2 флагом

3 А) Синий с белым крестом

4 Килт

5 Б) Волынки

6

7 Скунский камень

8

9 обозначением общественного положения

10 Эдинбургский замок

4. Кон к у р с "HISTORICAL EVENTS " (« ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ») Прочитайте опис подій або міст, повязаних з цими подіями, дайте їх назви. Кожна правильна відповідь – 1 бал

1Эдинбург

2 Св. Маргариты Шотландской

3 Б) Шотландия была независимым государством с 843 по 1707 год.

4 1437 года

5

6 английский , англо-шотландский , шотландский гэльский

7 Норвегия

8 В деревню Гретна Грин в Шотландии бежали влюбленные, которым не разрешали пожениться и прославилась как место тайных бракосочетаний англичан 9 АЛЬБА

10ЄДИНБУРГ

5. Кон к у р с "FAMOUSE PEOPLE " (« ВИДАТНІ ЛЮДИ») Прочитайте опис відомих людей, назвіть їх імена. Кожна правильна відповідь – 1 бал

1 Роберт Бенс

2дениел крейг

3 Артур Конан Дойл 4 Флеминг, Александр

5 роберт брюс

6 мария стюарт

7роберт льюис

8

9 александр грейм бел

10 джеймс клеркЗображення 14 Бежан Максим

19:37

Максим Бежан
Scotland.docx
19:371) Geographical position
1. Wales
2. Northern Ireland
3. England
4. North Channel and Irish Sea
5. Islands
6.
7. Loch Ness
8. Edinburgh
9. Ben Nevis
10. Tey
2) Cities and towns
1. Aberdeen
2.
3.
4. Edinburgh
5.
6. Melrose Abbey
7. Edinburgh
8. Crieff
9. Burntisland
10. Portree
3) Scottish symbols
1.
2. Flag
3. A
4. Kilt, tartan full plaid, fly plaid, belted plaid
5. B
6. Unicorn
7. Stone
8. Saint Andrew
9. Kilt
10. Edinburgh Castle
4) Historical events
1. Edinburgh
2.
3. B
4. 1633
5. based heavily on Glanvill's English law
6. English, while Scots and Scottish Gaelic
7.
8. Black and white building
9. Britain
10. Perth
5) Famous people
1. Robert Burns
2. Barry Nelson
3. Arthur Conan Doyle
4. Alexander Fleming
5. King of Scots
6. Mary, Queen of Scots
7. Robert Louis Stevenson
8. Sir Walter Scott
9. Alexander Graham Bell
10. James Clerk Maxwell

Студенти,які не вчасно відправили відповіді і тому не приймають участь у конкурсі.


Зображення 1. Сангуров Влад

19:48


Шотландія.docx1. Конкурс Географічне положення

1.Wales, Northern Ireland
2.Northern
3.
4.
5.Atlantic ocean
6.
7.
8.
9. Ben-Nevis
10. Tay
2. Конкурс Міста і містечка
1. Aberdeen
2.
3.Конкурс Символи Шотландії
3. a)
5. b)
4. Конкурс Історичні події
1.Edinburgh

2. Prince Philip


5. Конкурс Видатні люди
1. Robert Burns
2. Sean Connery
3. Arthur Conan Doyle
4. Alexander Fleming
5. Robert the Bruce
6. . Mary I Stuart

Зображення

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ

Із 50 максимальних балів студенти отримали:


I місце Гармаш Софія (група 4-А орг) (40 балів) Зображення

Зображення

II місце Сироткіна Олександра (група 2 - А бух) (36 балів) Зображення

Зображення

III місце Бондаренко Денис (група 3- А мех) (35 балів) Зображення

Зображення

IV місце Очан Артем (група 4- А мех) ( 33 бали)Зображення

V місце Бежан Максим (група 4 - А мех) (31 бал) Зображення

VI місце Подолянюк Іван (група 3-А ел) (26 балів).
Зображення

VIІ місце Чигина Христина (група 2-А бух) (23 бали) Зображення

VIІІ місце Пожар Іван( група 3- А ел) (16 балів) Зображення

ІХ місце Михайловська Катерина (група 4-А орг), Михайловська Анна (група 4- А орг),) ( 14 балів)Зображення

Х місце Шевченко Антоній (група 2-А ел), ( 13 балів)Зображення Зображення

ХI місце Стоматов Юрій ( група 3- А ел) (11 балів) ЗображенняЗображення

ХІI місце Дерезіна Юлія (група 2-А бух) та Москалюк Володимир ( група 2- Б ел) (3 бали )

ХІІI місце Парфіров Руслан ( група 2-Б ел) (0 балів)


Зображення Кількість зацікавлених конкурсом

ЗображенняЗображення УчасникНАКАЗ ПО ТЕХНІКУМУ

https://vk.com/doc70710294_451475147?hash=5bf328c2a715ad63e4&dl=402e706aca2e03c30e

Сторінка 1 із 1 Часовий пояс: UTC + 2 години
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/