Site Logo

Кабiнет 45

Англiйська мова
 
Поточний час: 22 січ 2022, 18:51

Часовий пояс: UTC + 2 години
   [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: 7 НАЙКРАЩИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
ПовідомленняДодано: 20 черв 2016, 22:13 
Адміністратор

Зареєстрований: 17 черв 2014, 17:23
Повідомлення: 657
7 НАЙКРАЩИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


1. Duolingo

Зображення http://www.duolingo.com
Завантажити можна для Android, для iOS

Один з найпопулярніших сервісів для вивчення англійської, німецької, іспанської, французької, італійської та португальської мов "з нуля".

Курс вивчення мови побудований дуже зручно: спочатку Ви вивчаєте лексику, потім переходите до граматики, далі усі отриманні знання закріплюєте на вправах, таких як переклад, правопис, аудіювання та читання. При цьому система автоматично визначає Ваш рівень знань та приділяє увагу найбільш складним для Вас вправам.
Програма кожного курсу має декілька рівнів та побудована у формі дерева досягнень. Щоб перейти на наступний рівень Вам потрібно набрати певну кількість балів, які нараховуються за правильні відповіді.

Беззаперечною перевагою Duolingo є те, що він абсолютно безкоштовний. Вивчати мову Ви можете на сайті за своїм ПК, також можете використовувати мобільну версію, яка, до речі, працює просто відмінно. Третім варіантом роботи з Duolingo є зручні та зрозумілі мобільні додатки для Android та iOS.

Недоліком Duolingo є те, що система більше сфокусована на освоєнні правил, ніж на розмовній практиці. Такий метод навчання буде ідеальним для новачків та просунутих користувачів. Якщо ж Ви бажаєте практикувати розмовну мову та не заглиблюватися в тонкощі граматики, спробуйте інший сервіс.

2. LinguaLeo

Зображення http://www.lingualeo.com
Завантажити: для Android, для iOS, для Windows Phone 7

Популярність сервісу для вивчення англійської мови LinguaLeo росте з кожним роком. На даний момент, у Google Market додаток LinguaLeo займає першу позицію по популярності в розділі "Освіта".
Сервіс оснований на принципі онлайн-ігри, при реєстрації у Вас з'являється віртуальне левеня Лео. У міру проходження рівнів Ви заробляєте "фрикадельки", якими потрібно годувати свого ненаситного улюбленця =) Левеня буде відкривати доступ до нових слів тільки після того як Ви його задобрите.
При першому візиті LinguaLeo запропонує Вам пройти вступний тест, на основі якого система запропонує рекомендації щодо усунення виявлених прогалин у Ваших знаннях.

Перевагою LinguaLeo є те, що сервіс є універсальним інструментом для вивчення англійської мови. Сервіс складається з декількох розділів, наприклад у "Джунглях" знаходяться безліч матеріалів для аудіювання та читання. Тут і переклади пісень, серіалів (можете дивитись відео та одразу читати й перекладати текст), промови відомих людей. У розділі "Курси" на Вас чекає набір граматичних вправ та відео-уроків. У розділі "Тренування" Ви можете потренувати усі невідомі слова, які Ви зустріли під-час освоєння нового матеріалу та додали у словник. У розділі "Саванна" Ви можете спілкуватися англійською мовою з друзями, а також стежити за їх досягненнями.

До недоліку LinguaLeo віднесемо те, що безкоштовно Ви можете користуватись не усіма розділами LinguaLeo. Щоб відкрити необмежений доступ до всіх ресурсів сервісу потрібно купити "Золотий статус".

Мобільні додатки LinguaLeo відрізняються в різних операційних системах і дають доступ тільки до частини тренувань із запам'ятовування слів; граматичних вправ і матеріалів для аудіювання та читання в них, на жаль, немає.
В цілому, LinguaLeo підходить для тих, хто має базовий рівень знань англійської мови. Якщо Ви новачок навчатись із LinguaLeo буде дещо складно.

3. LingQ

Зображення http://www.lingq.com
Завантажити: для Android, для iOS

Ще один цікавий ресурс, який має свою аудиторію та прихильників. LingQ надає Вам базу онлайн-уроків і величезну онлайн бібліотеку матеріалів. Особливо зручно користуватись мобільними додатком сервісу для Android і iOS. Додаток дозволяє читати, перекладати та слухати різні тексти англійською мовою.

Перевагою програми є так звані Ling-ви - це вибрані Вами незнайомі слова, які при повторній появі в новому тексті виділятимуться певним кольором залежно від ступеня складності запам'ятовування. Ступінь складності слова Ви визнаєте самі, присвоївши слову значення від 1 до 5.

Недоліком LingQ є те, що в безкоштовній версії кількість створюваних Вами Ling-ів обмежена. Платними також є спілкування з викладачами та перевірка письмових завдань експертами. Проте, в сервісі LingQ Ви можете познайомитись з багатьма поліглотами та справжніми ентузіастами, які залюбки допоможуть Вам у навчанні абсолютно безкоштовно.

4. Rosetta Stone

Зображення http://www.rosettastone.eu
Завантажити: для Android, для iOS

Rosetta Stone - це не просто сервіс для вивчення іноземної мови, це цілий набір мобільних додатків до одного з найвідоміших інтерактивних підручників. Звернули увагу на незвичайну назву та логотип? Розеттський камінь - це надзвичайна історична знахідка, завдяки якій лінгвістам вдалося розшифрувати єгипетські ієрогліфи.

Перевагою Rosetta Stone є унікальна методика, що дозволяє вивчати мову так, як це роблять діти - інтуїтивно, без книжок з граматикою та словників. Подібний підхід досить цікавий та дієвий, адже особливістю програми є імітація занурення в англомовне середовище, в міру перебування в якій Ви будете не просто вчити, а вбирати мову, як губка! На Rosetta Stone у Вашому розпорядженні великий набір інтерактивних уроків, метою яких є створення асоціативного ряду. RosettaStone підходить як для новачків, так і для просунутих користувачів. За допомогою мікрофона програма може оцінити правильність Вашої вимови, що не може не тішити. Безкоштовно пропонується ознайомча версія даного підручника з обмеженою кількістю базових уроків.
Единим недоліком системи є його ціна. Повний ліцензійний курс обійдеться приблизно в €300. Якщо така сума Вас не бентежить, радимо звернути увагу саме на програму Rosetta Stone, вона буде найбільш корисною для Вас

5. Babbel

Зображення http://www.babbel.com
Завантажити: для Android, для iOS

Навіть незважаючи на те, що сервіс Babbel досі не підтримує українську та російську мови, не можна оминути цей сервіс стороною, враховуючи великий інтерес вітчизняної Інтернет-спільноти до нього. Повна версія програми платна і обійдеться майбутньому поліглоту від 7 до 13 доларів на місяць, в залежності від терміну передплати.

Перевага Babbel - це можливість вивчати мови та вдосконалювати мови, які не зустрінете в інших сервісах. бажаєте вивчати Турецьку? Норвезьку? Може шведську? Будь ласка, сервіс Babbel у Вашому розпорядженні! Курси Babbel, в першу чергу, орієнтовані на розвиток навичок спілкування і при цьому приділяється належна увага правильним граматичним конструкціям. Вивчення навіть найскладніших правил разом із Babbel проходить цікаво. А що ще потрібно?

Недоліком Babbel є його інтерфейс. Дизайн - лаконічний та гарний, але програмно є декілька непродуманих моментів. До прикладу, якщо Вам захочеться повторити певний слайд, Ви не можете просто повернутися до нього, починати урок прийдеться з початку. Додаток може працювати без підключення до Інтернету - це добре, проте на відміну від Duolingo, в додаток не надає всіх функції, доступних на сайті. І зважаючи та те, що сервіс платний цей недолік можна вважати суттєвим.

6. Busuu

Зображення http://www.busuu.com
Завантажити: для Android, для iOS

Busuu - це велика Інтернет-спільнота для вивчення іноземні мови. Розробники Busuu, які, до речі, вільно володіють трьома мовами і вивчають четверту, намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення іноземної мови. Їм це вдалося - busuu.com - це доступна, проста та цікава система, яка базується на трьох принципах: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно.

Кожен член цієї ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Перевага Busuu - це стильний дизайн і зручний інтерфейс; всі завдання супроводжуються ілюстраціями і голосовими підказками. Наприкінці кожного уроку пропонується контрольна робота, деякі з цих робіт перевіряються дипломованими фахівцями.
Недоліком системи є недостатня кількість матеріалів для навчання. Але головне - це, звичайно ж, можливість спілкуватися з носіями мови.

7. Livemocha

Зображення http://www.livemocha.com

Livemocha - це не просто сервіс, з оригінальною та кумедною, для українського вуха, назвою, а ціла соціальна мережа для любителів іноземних мов. До речі, слово "mocha" читається як "мокко". Це італійське слово, що означає кавовий напій - Мокаччіно =)

Livemocha пропонує вибір аж з 27 іноземних мов. Перевагою сервісу є те, що основна увага на Livemocha приділяється живому спілкуванню, в процесі якого учасники вивчають як лексику, так і граматику. Для відкриття нових уроків та курсів потрібно використовувати жетони, що нараховуються за перевірку вправ інших користувачів. При бажанні можна оформити платну підписку і отримати "золотий ключ", який знімає усі обмеження та відкриє доступ до закритись матеріалів сервісу. Оцінювати Ваші вправи будуть в тому числі і носії мови, порада яких при вивченні іноземної мови є просто безцінною.

Недолік програми полягає у відсутності власного мобільного додатку. Але за словами розробників, поява мобільної версії не за горами.


Зображення


Повернутися до початку
   
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
   [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL Flash Games - Українська підтримка phpBB