Site Logo

Кабiнет 45

Англiйська мова
 
Поточний час: 27 лист 2021, 12:50

Часовий пояс: UTC + 2 години
   [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Звіт про заходи з популяризації англійської мови
ПовідомленняДодано: 22 лист 2016, 15:01 
Адміністратор

Зареєстрований: 17 черв 2014, 17:23
Повідомлення: 655
ЗВІТ ЗА 2016 РІК

Рік англійської мови в Ізмаїльському технікумі механізації і електрифікації сільського господарства.

Зображення

Зображення

У червні 2015 р., Президент України П. Порошенко, виступаючи з посланням до ВР, заявив, про те, що 2016 рік в Україні буде оголошено роком англійської мови, причому її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави. Аргументуючи своє рішення, щодо того, що наступний 2016 рік буде оголошено роком англійської мови, Президент нашої країни, навів деякі факти щодо того, що Україна знаходиться серед країн з одним з найнижчих рівнів знання англійської мови, що є суттєвим бар’єром для жителів нашої країни в переорієнтуванні на цінності західного світу. Також Петром Порошенко було оголошено про те, що в найближчому майбутньому, володіння англійською мовою стане одним з найважливіших критеріїв, при прийомі на державну службу. Слід зазначити, що відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна знаходиться на 44-му місці (серед 63 країн) по володінню англійською, що відповідає низькому рівню. Найкраще англійською, згідно данного рейтингу, володіють у 7-ми європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії. Даний факт, що 2016 рік оголошено в Україні роком англійської мови, є дійсно дуже важливим, так як існує взаємозв’язок між рівнем володіння англійською мовою і рівнемжиття, а також доходами населення. Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожноїлюдини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життятим людям, які їївивчили як іноземну. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно.

Чому ж так важливе вивчення англійсько їмови? Англійською мовою говорять в 51 країні світу. Близько 410 млн. чоловік є носіями англійської мови і вважають її рідною, а близько 1 млрд - розмовляють нею. Тому англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі тенденції, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову. Перед людиною, що вивчила англійську мову, відкриваються великі перспективи влаштування на роботу, як у престижних вітчизняних фірмах, так і з'являється можливість працювати за кордоном. Крім того, люди, як івивчали англійську мову, можуть претендувати на більшоплачувані посади.

Знання англійської мови дозволяє більш плідно здійснювати ділові переговори із зарубіжними партнерами. Вивчивши англійську мову, Ви можете сміливо вирушати подорожувати в будь-яку, навіть не англомовну країну і не бояться, що Вас не зрозуміють, адже англійську розуміють скрізь. Вивчивши англійську мову можна завести друзів у різних куточках земної кулі і спілкуватися з ними спочатку по інтернету, а пізніше, можливо, зможете відвідати їх особисто.

Особливу важливість вивчення англійсько їмови додає той фактор, що знаючи дану мову, Ви зможете отримати доступ до всіх важливих інформаційних ресурсів, як електронних, так і друкованих, оскільки майже всі книги і статт ісвітового значення, або пишуться англійською, або ж переводяться нею. Ну і звичайно ж варто відзначити той факт, що Інтернет на 57% - англомовний. Цей список переваг, які дає вивченняа нглійсько їмови, можна продовжувати і продовжувати, але найбільш важливі з них ми розглянули.З усього вище викладеного можна зробити висновок, що для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар'єру, розширити меж ісвого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнити своє життя і зробити його більш цікавим, вивчення англійської мови просто необхідно.

Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства проводить низку заходів з популяризації вивчення англійської мови у навчальному закладі у 2016 році.

1. У нашому навчальному закладі функціонує веб-сайт кабінету іноземної мови classroom45.net (він забезпечує студентів завданням для самостійного опрацювання, домашньої підготовки, проведення всієї позааудиторної роботи з предмету (шкільна програма та за професійним спрямуванням ). На сайті є підрозділ «Кращий з предмету» , де деякі батьки можуть побачити фотографії своїх дітей. А це найкращий спосіб профорієнтаційної роботи серед молоді свого міста або села.

2.Викладачами були створені друковані та електронні навчальні посібники для практичних занять та самостійної роботи для студентів. У 2016 р. була написана методична розробка «Електроний навчальний посібник з англійської мови для студентів спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» на конурс до ДУ «НМЦ». Методична розробка по сайту кабінету отримала ІІІ місце на обласному рівні.

3. Викладачі Донцова О.М. та Вельчева К.М. провели два відкритих заняття з англійської мови за проф. спрямуванням у березні 2016р. у групах ІІІ курсів відділення електрифікації.

4. З 25.01.2016 до 01.04.2016 проводився конкурс online презентацій на тему «Життєвий шлях та мистецтво В.Шекспіра». У цьому конкурсі прийняли участь 7 студентів.

5. Оnline конкурс по аудіюванню та тестуванню знань студентів по біографії В. Шекспіра. проводився 20.04.2016з 18.00 до 19.30. У конкурсі прийняли участь 11 студентів.

6. Виховний захід до 400-річчя вшанування В. Шекспіра був проведений у актовій залі викладачами англійської мови Донцовою О.М. та Вельчевою К.М. та викладачем української мови Свищ Н.М. 25.04.2016. Студенти презентували свої презентації, виконували пісні, в основі яких були сонети В. Шекспіра. Учасники отримали грамоти.

Зображення

7. 5 травня 2016 р. проводилася олімпіада з англійської мови серед студентів І-ІІ курсів. В олімпіаді прийняли участь 29 студентів.

8. 10 травня 2016 р. проводилася олімпіада з англійської мови серед студентів ІІІ курсів. В олімпіаді прийняли участь 16 студентів.

9. 23 квітня 2016 р. студентська команда технікуму приймалаучасть у обласній олімпіаді з англійської мови серед студентів ІІІ- IV курсів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Одеської області на базі Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії. По підсумкам олімпіади команда ІТМЕСГ посіла ІІІ місце.( звіт http://classroom45.net/viewtopic.php?f=42&t=986). Перемогу технікуму принесли Петренко Д. та Малютин Є. (гр. ІІІ – Б ел)

Зображення

Зображення


10. Викладачі займаються ще й науковою діяльністю. Вони прийняли участь у конференції "Актуальні проблеми викладання фахових дисциплін" із статтею «Впровадження нової технології “M-LEARNING” при використанні сайту кабінету “CLASSROOM 45.NET” ( звіт http://classroom45.net/viewtopic.php?f=45&t=969&p=994#p994)
А також у ІІ Міжнародній науково-методичній конференції “Smart-освіта: ресурси та перспективи”.(стаття та матеріали на англ.мові)

11.Викладачі Вельчева К.М. та Донцова О.М. стали авторами конкурсних двох навчальних відеофільмів з англ. мови за проф. спрямуванням ( для студентів-механіків,фільми використовуються в навчальному процесі). Фільми посіли ІІІ конкурсне місце.

12. 24 листопада 2016 р. 29 студентів технікуму прийняли участь у Сьомому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Студенти мали змогу перевірити свої знання з граматики, історії Великої Британії, свою ерудицію. Всі з нетерпінням очікують результати.

Зображення


13. 25. 11. 16 проводилась обласна оnline олімпіада з англійської мови з аудіювання. Студенти Сапожников М. та Ченуша Олександр ( гр. 4 – А орг.) представляли технікум. Хлопці перевірили свої здібності по аудіюванню детективного роману (17 хвили) та пройшли тестування на розуміння почутого та з граматики.


НОВИНИ ІТМЕСГ

http://tehnikum.at.ua/news/rik_anglijskoji_movi_v_izmajilskomu_tekhnikumi_mekhanizaciji_i_elektrifikaciji_silskogo_gospodarstva/2016-12-01-37Повернутися до початку
   
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
   [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL Flash Games - Українська підтримка phpBB