Site Logo

Кабiнет 45

Англiйська мова
 
Поточний час: 15 лип 2024, 13:10

Часовий пояс: UTC + 2 години


Кабiнет 45 - Загальні правила

Реєструючись на конфренції «Кабiнет 45» (надалі «ми», «наш», «Кабiнет 45», «http://classroom45.net»), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не згодні з ними, будь ласка, не заходьте і не користуйтесь форумами «Кабiнет 45». Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли і зробимо все можливе, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування конференцією «Кабiнет 45» після оновлення/виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Наші форуми працюють на базі програмного забезпечення для створення конференцій phpBB (надалі «вони», «програмне забезпечення phpBB», «www.phpbb.com», «phpBB Group», «phpBB Teams»), випущеного за ліцензією «General Public License» (надалі «GPL»). Завантажити його можна за адресою www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо пов'язані з організацією і підтримкою інтернет-конференцій і phpBB Group не несе відповідальності за те, що забороняється адміністрацією конференції визначає в якості допустимого вмісту та/або поведінки в них. За додатковою інформацією про phpBB звертайтеся за адресою http://www.phpbb.com/.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливих, загрозливих, наклепницьких повідомлень, порнографічних повідомлень, закликів до національної ворожнечі і інших повідомлень, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму «Кабiнет 45» чи міжнародне право. Спроби розміщення таких повідомлень можуть привести до вашого негайного відключення від конференції, при цьому ваш провайдер буде поставлено до відома, якщо ми будемо вважати це за потрібне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для можливості проведення такої політики. Ви погоджуєтеся з тим, що адміністратори конференції «Кабiнет 45» мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд. Як користувач ви згодні з тим, що введена Вами інформація буде зберігатися в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адміністрація конференції «Кабiнет 45», ні phpBB Group не може бути відповідальна за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL Flash Games - Українська підтримка phpBB